Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/splpl/public_html/spl.pl/admin/units/tree/interpreter_scripts.php on line 33
Specjalistyczna przychodnia lekarska dla pracowników wojska

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES W CELU REALIZACJI USŁUG. MOŻESZ OKREŚLIĆ WARUNKI PRZECHOWYWANIA LUB DOSTĘPU DO PLIKÓW COOKIES W TWOJEJ PRZEGLĄDARCE. Rozumiem

E-REJESTRACJA Aktualności

Dermatologia

Adres Telefon: Godziny otwarcia:
ul. Nowowiejska 10
00-653 Warszawa
22 526 42 55
602461025
Pon. - Pt. 7:30 - 19:30

Poradnia komercyjna

CZYM ZAJMUJE SIĘ DERMATOLOGIA ?

 Dermatologia to dyscyplina medyczna zajmująca się chorobami skóry, włosów i paznokci. W obszar jej zainteresowania wchodzą także niektóre choroby ogólnoustrojowe, których objawy można zaobserwować przede wszystkim na skórze. Do lekarzy dermatologów trafiają osoby z różnymi problemami skórnymi, w dużym stopniu są to osoby młode, które wchodząc w okres dojrzewania. Niejednokrotnie pojawiają się pacjenci ze zmianami skórnymi, takimi jak wysypka, plamki,  pęcherzyki, krosty, bąble. Niektórzy próbują "domowymi metodami" zaleczyć nieprzyjemne dolegliwości. W większości jednak przypadków konieczna jest konsultacja lekarza dermatologia, aby całkowicie wyeliminować chorobę i jej ewentualne nawroty.

ZAGROŻENIA

Brak odpowiedniej profilaktyki z zakresu dbania o skórę, szczególnie w przypadku trądziku, może przyczynić się do powstawania blizn i trwałych zmian czy przebarwień skóry. Nieleczone choroby wywołane pasożytami bądź bakteriami, z czasem zaczynają dotykać coraz większych powierzchni skórnych, a co za tym idzie - ich leczenie staje się dłuższym procesem, niż byłoby to w przypadku wczesnego wykrycia choroby. W skrajnych przypadkach niektóre zmiany skórne mogą prowadzić do rozwoju zmian nowotworowych.
Lekarze dermatolodzy współpracują ze wszystkimi specjalistami, gdyż zmiany skórne mogą być objawem chorób ogólnoustrojowych.
Nasza poradnia dermatologiczna zapewnia w szczególności konsultację lekarzy:
- dermatologów
- dermatologów estetycznych

PROFILAKTYKA

W celach profilaktycznych warto zasięgnąć konsultacji dermatologicznej przynajmniej raz w roku. Lekarz dermatolog poradzi jak dbać o skórę z problemami, wybierze odpowiednią metodę leczenia, podpowie jak eliminować pojawiające się, nieprzyjemne, widoczne zmiany na skórze i jak im zapobiegać. Dermatolog estetyczny oceni stan skóry i udzieli informacji, w jaki sposób najlepiej dbać o skórę, jakich kosmetyków używać, jak nawilżać i natłuszczać skórę tak, by jak najdłużej pozostała młoda i zdrowa.

Lekarze naszej poradni:

  • Lek. Grudzińska - Staniewska Danuta
  • Lek. Lowianik Dorota

 

 


Stomatologia

 

Gwarantujemy wysoki poziom świadczeń
stomatologicznych wykonywanych
przez specjalistyczną kadrę lekarzy.

 

 Wejście

Programy profilaktyczne

Zapraszamy Państwa
do zapoznania się z
programami profilaktycznymi.

Dowiedz się więcej

Medycyna estetyczna

Zapraszamy Państwa
do zapoznania się
z ofertą zabiegów dermatologicznych

Dowiedz się więcej

Oferta dla firm

Zapraszamy Państwa
do zapoznania się
z ofertą dla Firm

Dowiedz się więcej