STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES W CELU REALIZACJI USŁUG. MOŻESZ OKREŚLIĆ WARUNKI PRZECHOWYWANIA LUB DOSTĘPU DO PLIKÓW COOKIES W TWOJEJ PRZEGLĄDARCE. Rozumiem

E-REJESTRACJA Aktualności

Profilaktyka chorób układu krążenia

Program adresowany jest do pacjentów mających lekarza POZ w Specjalistycznej Przychodni Lerskiej dla Pracowników Wojska SP ZOZ w Warszawie, którzy w bieżącym roku kalendarzowym są w wieku 35, 40, 45, 50 lub 55 lat, nie miały wykonywanych badań objętych programem profilaktycznym w ciągu ostatnich 5 lat, nie miały wcześniej rozpoznanej choroby układu krążenia.

W RAMACH PROGRAMU PRZEPROWADZONY JEST WYWIAD ZGODNIE Z Kartą Badania Profilaktycznego. Kolejne wykonywane są badania z krwi (poziom cholesterolu wraz z frakcjami, glukozy) oraz pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Ustalany jest kolejny termin wizyty u lekarza, który po uzyskaniu wyników badań wpisuje je do Karty Badania Profilaktycznego.

W trakcie wizyty lekarz ocenia poszczególne czynniki ryzyka oraz zagrożenia chorobami układu krążenia w przyszłości. Podejmuje decyzję co do dalszego postępowania.

Informacja i zapisy:

tel.: 22 526 41 61 / 698 631 734


22 526 44 44
22 526 41 67
22 526 44 66, 225264490

Stomatologia

 

Gwarantujemy wysoki poziom świadczeń
stomatologicznych wykonywanych
przez specjalistyczną kadrę lekarzy.

 

 Wejście

Programy profilaktyczne

Zapraszamy Państwa
do zapoznania się z
programami profilaktycznymi.

Dowiedz się więcej

Medycyna estetyczna

Zapraszamy Państwa
do zapoznania się
z ofertą zabiegów dermatologicznych

Dowiedz się więcej

Oferta dla firm

Zapraszamy Państwa
do zapoznania się
z ofertą dla Firm

Dowiedz się więcej