STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES W CELU REALIZACJI USŁUG. MOŻESZ OKREŚLIĆ WARUNKI PRZECHOWYWANIA LUB DOSTĘPU DO PLIKÓW COOKIES W TWOJEJ PRZEGLĄDARCE. Rozumiem

E-REJESTRACJA Aktualności

Profilaktyka raka piersi

Program adresowany jest do kobiet, które są w wieku 50 – 69 lat i nie miały wykonywanej mammografii w ciągu ostatnich 2 lat lub które otrzymały w ramach programu profilaktyki raka piersi w roku poprzednim pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po 12 miesiącach, nie miały wcześniej stwierdzonej zmiany nowotworowej piersi.

Badania przesiewowe (skryningowe) raka piersi wykonuje się u kobiet bez objawów klinicznych w celu wykrycia małych, niewyczuwalnych zmian. W czasie badania robione się dwa zdjęcia każdej piersi. W badaniu wykorzystuje się promienie rentgenowskie, żeby zobaczyć wewnętrzną budowę piersi. Ucisk stosowany podczas badania nie uszkadza piersi, ale jest niezbędny w celu uzyskania zdjęć wysokiej jakości. W przypadku nieprawidłowego wyniku mammografii sugerowana jest potrzeba przeprowadzenia dodatkowych badań (mammografia uzupełniająca, USG piersi, biopsja aspiracyjna cienkoigłowa lub biopsja gruboigłowa), które są wykonywane w naszej Przychodni.

Gabinet Mammograficzny wyposażony jest w cyfrowy aparat Mammomat Inspiration wraz z dziennym systemem wywoływania - Kodak Mini Loader 2000 P.

Informujemy, że nasza Pracownia Mammograficzna posiada nową aparaturę i spełnia wszystkie wymogi przepisów odnośnie aparatu, sprzętu do kontroli jakości i kwalifikacji personelu wykonującego i oceniającego badania mammograficzne.

Pragniemy poinformować, że nasza Przychodnia zajęła 3 miejsce w zestawieniu ośrodków wykonujących badania mammograficzne metodą cyfrową na terenie Mazowsza w audycie klinicznym w 2013 roku.

Do udziału w programie nie jest potrzebne zaproszenie ani skierowanie!
 

ZAPISY :

tel. 22 526 41 61, 698 631 734

Panie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu zapraszamy do gabinetu 6 do naszej filii przy Nowowiejskiej 5.


22 526 41 67

Stomatologia

 

Gwarantujemy wysoki poziom świadczeń
stomatologicznych wykonywanych
przez specjalistyczną kadrę lekarzy.

 

 Wejście

Programy profilaktyczne

Zapraszamy Państwa
do zapoznania się z
programami profilaktycznymi.

Dowiedz się więcej

Medycyna estetyczna

Zapraszamy Państwa
do zapoznania się
z ofertą zabiegów dermatologicznych

Dowiedz się więcej

Oferta dla firm

Zapraszamy Państwa
do zapoznania się
z ofertą dla Firm

Dowiedz się więcej